Doğum Öncesi-Sonrası Çatlak Uygulaması

Hamilelik sırasında ve sonrasında gerçekleşen hızlı kilo alıp verme ve hormanal değişimlerden kaynaklı ciltte çatlaklar meydana gelmektedir. Ece-Med Güzellik Merkezi hamilelik sürecinde ve sonrasında oluşan bu çatlakları giderme için doğum öncesi ve sonrası çatlak uygulaması hizmeti sunmaktadır.

Ece-Med Güzellik Merkezi doğum öncesi ve sonrası çatlak uygulaması hizmetini lazer, dermaroller ve kimyasal peeling gibi yöntemlerle sağlamaktadır.

Ece-Med Güzellik Merkezi’nde lazer uygulaması ile cildin alt katmanlarına yüksek enerji iletilen sistemde cilt altında ısı kanalları oluşturulup etki meydana getirilmektedir. Cilt yüzeyine zarar vermeyen bu işlemde cilt altında oluşturulan kanalları vücut bir travma olarak algılar ve onarım mekanizmaları uyarılmaktadır. Böylelikle çatlakların ortadan kalkmasına olanak sağlamaktadır.

Ece-Med Güzellik Merkezi’nde doğum öncesi ve sonrası çatlak uygulaması silindir şeklinde bulunan ve dermaroller denen bir alet yardımı ile gerçekleştirilir. Bu yöntemde çatlak bölgesine ortalama 8 kere yıldız şeklinde bir uygulama gerçekleştirilir. Dermaroller ile mikro kanallar açılmaktadır ve açılan kanallar ile birlikte deri yenilenmesinin sağlanmaktadır.

 

Ece-Med Güzellik Merkezi kimyasal peeling yönteminde ise cildin üst tabakası kimyasal yöntemlerle çok ince bir şekilde soyularak cildin kendini yenilemesi sağlanmaktadır.

Siz de doğum sonrası oluşan çatlaklarınızdan şikayetçiyseniz Ece-Med şubelerini arayarak randevu alabilir. Güzellik uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. 

Hemen Arayın