Dolgu Botox

Botox

Ece-Med Güzellik Merkezi’nde ameliyat gibi cerrahi işlemlere gerek kalmadan daha genç ve güzel görünüme sahip olmak için dolgu ve botox hizmetleri sunulmaktadır.

Ece-Med Güzellik Merkezi botox ile alındaki yatay çizgileri, iki kaş arasındaki dikey çizgileri, göz kenarlarındaki kaz ayağı çizgileri, dudak üstü çizgileri gibi mimik hareketleri ile oluşan kırışıklıkları giderme hizmeti vermektedir. Ece-Med Güzellik Merkezi’nde uygulanan botoxun etkileri uygulamadan sonra 1-2 gün içerisinde başlıyor ilk 7-10 günlük süreçte etkiler belirginleşiyor ve 6-12 aya kadar kalıcı etkiler gözlemleniyor. .​

Dolgu

Yaşla birlikte cilt ve cilt altı dokusunda kollajen ve hyaluronik asit gibi temel yapı taşları azalmaktadır. Buna bağlı olarak istenmeyen çizgi ve çöküntüler gelişmektedir.

Ece-Med Güzellik Merkezi dolgu uygulaması ile kaybedilen doku ve yapı taşlarını dolgu maddeleri ile yerine koymak yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Ece-Med Güzellik Merkezi’nde dolgu uygulaması ile kırışıklıklar, çökmeler, sivilce izlerinin ve göz altı morluklarının giderilmesinde kullanılmaktadır. Aynı zamanda

Ece-Med Güzellik Merkezi dolgu uygulamasını dudak dolgunlaştırma, burun, çene ve yanakların yeniden şekillendirilmesinde de kullanmaktadır.

İstanbul’un neresinde olursanız olun. Fatih, Üsküdar, Gaziosmanpaşa, Esenyurt, yada Silivri. Size bir telefon kadar yakınız. İsterseniz sosyal medya hesaplarımızdan yada direk telefon ile şubelerimizi arayabilir. Güzellik danışmanlarımızdan cildiniz ile ilgili en doğru bilgiyi alabilirsiniz.