Dövme Silme

Dövme silme işlemi yaptırdığı kalıcı dövmeleri çeşitli sebeplerden artık vücutlarında taşımak istemeyen kişilere uygulanan bir işlemdir.

Ece-Med Güzellik Merkezi’nde lazer ile dövme silme tekniği uzmanlar tarafından steril ortamlarda gerçekleştirilmektedir. Kalıcı dövmeler pigmentlere bağlı ağır metallerin deri altına enjekte edilmesiyle gerçekleştirilir. Bu ağır metaller vücut tarafından ayrıştırıp atılamayacak kadar büyük oldukları için kalıcı olarak deri altında yer edinirler.

Ece-Med Güzellik Merkezi’nde dövme silme işleminde özel lazerler kullanılmaktadır. Bu lazerle vücutta ayrıştırılması çok büyük olan bu metalleri parçalar ve vücut doğal yollarla bu pigment ve metalleri atar. Ece-Med Güzellik Merkezi’nde dövme silme işleminin kaç seansta biteceği dövmenin boyutuna, renkli olup olmasına, dövme yaptırmanın üstünden geçen süre gibi birçok etkene bağlı olarak değişmektedir.

Dövme silme seansları ağır metallerin parçalanması ile başlayıp parçalanan metallerin vücuttan atılması için bir süre ara verilip kalan pigmentlerdeki metallerin tekrar lazer uygulanarak parçalanması şeklinde gerçekleşir. Ece-Med Güzellik Merkezi’nde gerçekleştirilen lazer ile dövme silme işlemi başarı oranı en yüksek tekniktir.