Gözenek Tedavisi

Gözenekler cildin hava almasını sağlayan bölümleridir. Cildin yağlanması, güneşe maruz kalma, kozmetik ürünlerin yanlış kullanımı ve cilt kirliliği gibi nedenlerle gözenekler genişleyebilir. Gözenek tedavisi ile genişleyen gözeneklerin sağlıklı haline geri dönmesi hedeflenir.

Ece-Med Güzellik Merkezi uzmanlarca uygulanan gözenek tedavisi hizmeti sunmaktadır. Gözenek tedavisinde kimyasal peeling, PRP ve lazer uygulaması gibi yöntemlere başvurulmaktadır.

Ece-Med Güzellik Merkezi’nde dirençli gözenekler için lazer gözenek tedavisi uygulanmaktadır. Lazer gözenek tedavisi 7-14 günde bir uygulanan ve yaz aylarında da uygulanabildiği için sıkça tercih edilen bir yöntemdir. Geniş gözenek tedavisinde lazer uygulamalarının önemli avantajı cildin yağlanmasını azaltarak uzun süreli gözenek sıkıştırma imkanı sağlamasıdır.

Ece-Med Güzellik Merkezi gözenek tedavisinde PRP uygulaması hizmetini de sunmaktadır. PRP gözenek tedavisinde kişiden alınan kan kendisi için özel olarak hazırlanan PRP serumuna dönüştürülerek hastanın cildine uygulanır. Ece-Med Güzellik Merkezi’nde PRP uygulaması her mevsim rahatlıkla uygulanabilir.