Kalıcı Aylaynır(eyeliner)

Kalıcı eyeliner uygulaması gün içerisinde makyaj yapmaya vakti olmayan veya sürekli olarak makyaj yapmak zorunda olmadan da göz alıcı bir görünüme sahip olmak isteyen kişiler tarafında rağbet edilen bir uygulamadır.

Ece-Med Güzellik Merkezi kalıcı eyeliner uygulamasını uzmanlar tarafından, steril ortamda ve kişiye özel malzemeler kullanarak gerçekleştirmektedir. Kalıcı eyeliner uygulaması öncelikle kişinin istediği eyeliner tarzını seçmesi ile başlanır. Kalıcı eyeliner uygulaması kişinin isteğine bağlı olarak daha kalın daha ince daha uzun veya kısa uygulanabilir.

Ece-Med Güzellik Merkezi uzmanlar yardımıyla tasarlanan eyeliner biçimi kişisin göz üstüne kalıcı olmayan ürünlerle çizilir ve kişi onay verdikten sonra kalıcı uygulamaya geçilir. Ece-Med Güzellik Merkezi kalıcı eyeliner uygulamasını mikro iğneler yardımıyla ve organik boyalar kullanılarak gerçekleştirir. Uygulama sırasında bölgeye anestezik etkili kremler sürüldüğünde herhangi bir acı veya ağrı olmamaktadır.

Ece-Med Güzellik Merkezi’nde uzmanlar tarafında gerçekleştirilen kalıcı eyeliner uygulaması sonrasında morarma ve kızarma gibi durumlar gerçekleşmemektedir. Ece-Med Güzellik Merkezi’nde yapılan kalıcı eyeliner uygulaması kişinin deri yapısı ve göz bakımına göre 2 veya 3 seneye kadar kalıcılık