Kalıcı Diplaynır(dipliner)

Kalıcı dipliner uygulaması kirpik diplerini doldurmak, gün içerisinde sürekli makyaj yapmaya gerek kalmadan hafif bir makyaja sahip olmak isteyen kişiler tarafında yoğun ilgiyle karşılanan uygulamalardan biridir.

Ece-Med Güzellik Merkezi kalıcı dipliner uygulamasını uzman ekibi ile, steril ortamda ve kişiye özel steril iğneler kullanarak gerçekleştirmektedir. Kalıcı dipliner uygulaması çoğu zaman kalıcı eyeliner uygulaması ile karıştırabilir. İki uygulama arasındaki fark kalıcı eyeliner göz kapağına uygulanır ve diplinerdan çok daha kalın ve bazen göz hizasının dışına çıkan kuyruk da eklenerek yapılmaktadır. Kalıcı dipliner uygulaması ise kirpik diplerine uygulanır ve kirpikleri daha dolu göstermesinin yanında son derece doğal bir görünümle gözleri ön plana çıkartır.

Ece-Med Güzellik Merkezi’nde kalıcı dipliner uygulaması dövmeye benzer bir şekilde mikro iğneler yardımı ile derinin altına boya enjekte edilerek gerçekleştirilir. Kalıcı dipliner uygulamasında kullanılan boyalar organiktir ve sağlığa hiçbir şekilde zarar vermez. Derinin çok derin katmanlarına uygulanmadığı için dövme gibi ömür boyu kalıcılığı yoktur.

Ece-Med Güzellik Merkezi’nde uygulama bölgesine anestezik etkisi olan kremler sürülerek uygulanan kalıcı dipliner uygulamasında hiçbir ağzı ve acı hissedilmemektedir. İşlem sırasında ve sonrasında uygulama bölgesinde kızarma ve morarma gerçekleşmez. Uzmanlar tarafından yaklaşık 30 dakika ila 1 saat süresinde gerçekleştirilen kalıcı dipliner uygulamasının, uygulamadan sonra 1-1.5 süre kalıcılığı bulunmaktadır