Kaş Kontürü

Kaş kontürü uygulaması kaşları ince ve seyrek olan kişilerde ya da kaşlarının daha dolgun ve şekilli gözükmesini isteyen kişilerde kullanılan bir kalıcı makyaj uygulamasıdır.

Ece-Med Güzellik Merkezi’nde kaş kontürü uygulaması uzmanlar tarafında tamamen steril aletlerle ve ortamda gerçekleştirilmektedir. Ece-Med Güzellik Merkezi kaş kontürü uygulamasına öncelikle kişinin isteklerine uygun ve estetik bir kaş tasarımı ile başlanır. Kişiye uygun kaş tasarımı gerçekleştirildikten sonra kaş kontür uygulamasına başlanır.

Ece-Med Güzellik Merkezi’nde kaş kontür uygulamasında kişiye özel iğneler kullanılır. Kişinin kaş kıllarına uygun biçimde iğnelerle yeni kaş kılları çizilir ve kaş üzerindeki boşluklar doldurularak dolgun ve çarpıcı görünümlü kaşlar elde edilir.

Kaş kontürü uygulaması acısız bir işlemdir. Kaş kontürü kişiye bağlı olarak 1-1.5 seneye kadar kalıcıdır. Dövmeden farklı bir uygulama ile derinin daha üst tabakasına uygulandığı ve Ece-Med Güzellik Merkezi’nde organik boyalar ile yapıldığı için ömür boyu bir kalıcılığı yoktur. Uygulamadan memnun kalan kişilerin kaş kontürünü belli aralıklarla tekrar yaptırması gerekmektedir.