Kirpik Lifting

Ece-Med Güzellik Merkezi’nde kirpik lifting uygulaması kişinin kendi doğal kirpiklerinin daha kıvrık ve dolgun gözükmesini sağlamak amacıyla uygulanır. Yaklaşık 1 saat süren uygulama sonucunda kişinin kirpikleri son derece doğal ancak kıvrık ve dolgun bir görünüme kavuşur.

Ece-Med Güzellik Merkezi kirpik lifting uygulamasını alanında uzman kişiler tarafından steril ortamda gerçekleştirmektedir ve hiçbir şekilde sağlık problemine yol açmamaktadır.

Ece-Med Güzellik Merkezi’nde kirpik lifting uygulaması öncelikle kirpik diplerine bir silikon konularak başlanır. Uygulamanın devamında kirpikler tek tek ayrılarak silikonun üstüne gelecek şekilde taranır. Tek tek ayrımış kirpiklere mikro çubuklar yardımı ile kıvrık şeklin kalıcı kalmasına sağlayacak kimsayal solüsyonlar uygulanır.

Ece-Med Güzellik Merkezi’nde kirpik lifting uygulaması yaptırmaya gelmeden önce kirpiklerinizde makyaj olmaması çok önemlidir. Kirpik diplerinizde iltihaplanma veya arpacık gibi sorunlarınız varsa kirpik lifting uygulaması yapmanız önerilmez ve kirpik lifting uygulaması yaptırmadan önce uzman doktorunuzla görüşmeniz önerilir.